м. Київ,

пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний

Промивання радіатора пічки в Києві

Наші переваги

Робимо все швидко
і якісно

Працюємо на результат
а не на процес

Ви отримуєте акт виконаних робіт
і грамотну консультацію

Зручні умови
оплати

Ми вирішуємо проблему
з 1 разу

Згадайте, коли ви востаннє міняли тосол або антифриз у своєму автомобілі? Не пам 'ятаєте? Отже, швидше за все, вам пора звернутися до нас за промиванням радіатора опалювача.

Промивання радіатора пічки. Що потрібно знати в першу чергу?

По-перше, на просторах інтернету багато інформації про те, що це можна зробити самостійно вдома. Але дуже багато з цих порад може не просто не спрацювати, а навіть і нашкодити роботі транспортного засобу. Куди безпечніше буде замовити дану послугу в перевіреному салоні.

По-друге, не варто самостійно ставити "діагноз" своєму автомобілю. Погодьтеся, все-таки краще надати цю роботу досвідченому експерту.

Ну і по-третє, постарайтеся просто не доводити свій транспортний засіб до такого стану. Слідуйте рекомендаціям заводу - виробника і частіше проходьте діагностику на станціях технічного обслуговування в якості профілактики.

Навіщо потрібна промивка радіатора пічки?

Кожна охолоджувальна рідина з часом стає непридатною до експлуатації. Найчастіше власники автомобілів ігнорують необхідність її заміни, що призводить до розпаду рідини на окремі хімічні елементи. У результаті цього випадає осад і починає перекривати канали, якими повинна циркулювати охолоджувальна рідина. Також на стінках радіатора печі з 'являється накип, що може також засмітити канали радіатора. Відповідно, через пару років користування тосол або антифриз починають забирати менше тепла від двигуна. У холодну пору року наслідком нерегулярності їх заміни стає недостатній обігрів салону транспортного засобу, а в теплий сезон це може призвести до перегрівання двигуна. Щоб уникнути всіх неприємних наслідків, рекомендується змінювати охолоджувальну рідину, орієнтуючись на рекомендації заводу - виробника. Також варто періодично промивати систему охолодження. Якщо вам не вдалося зробити це вчасно, і наслідки вже настали, або в систему охолодження потрапила олія внаслідок несправності - без промивання вже точно не обійтися.

Промивання радіатора опалювача без зняття: чи можливо?

Звичайно це можливо, і наша станція технічного обслуговування надає таку послугу. Насправді, куди краще було б замінити радіатор охолодження, радіатор опалювача і промити систему охолодження, а після цього вже заливати нову рідину. Але вартість нових радіаторів і роботи з їх заміни жахливо висока. Це тому, що для заміни радіатора опалювача потрібно досить трудомістке розбирання салону автомобіля. Крім чималенької ціни це ще й займає дуже багато часу. У багатьох випадках можна заощадити час і гроші, обмежившись промиванням радіатора опалювача. СТО "АВТОКОМП" проводить чистку системи охолодження за допомогою сучасного спеціалізованого обладнання.

Як же проводиться промивка радіатора пічки без зняття?

Отже, ми зрозуміли, що чистка опалювача без зняття цілком можлива, але як же це все-таки відбувається? Система охолодження умовно ділиться на 3 частини: радіатор охолодження, радіатор опалення і двигун. Чистка кожної частини проходить окремо (тобто можлива промивка як однієї окремої частини, так і всієї системи охолодження цілком). Мийна рідина нагрівається до температури 75 градусів, потім подається під тиском, ідентичним робочому тиску системи охолодження автомобіля, спочатку в робочому, а потім і в зворотному напрямку. Це допомагає максимально очистити канали системи охолодження. Контроль забруднення проводиться за кольором рідини і наявності сторонніх домішок у контрольних колбах. В результаті всієї роботи ви отримуєте чисту і максимально ефективну систему охолодження. До того ж, ви суттєво економите свої кошти і час. Хоча в деяких випадках заміна радіаторів все-таки неминуча.

А якщо у мене в автомобілі мідний радіатор?

Так, дійсно мідні радіатори застосовуються рідко порівняно з алюмінієвими, незважаючи на їх високу тепловіддачу і можливість ремонту. Це пов 'язано з тим, що вартість вища, а вага більша. Але, незважаючи на неординарність випадку, СТО "АВТОКОМП" проводить промивання радіаторів з будь-яких матеріалів.

Ціни на промивання радіатора пічки в Києві.

У Києві промивка радіатора печі коштує від 1200 грн., тоді як на нашій станції технічного обслуговування ця послуга надається від 900 грн.

Також наша СТО "АВТОКОМП" надає гарантію на всі види ремонтних робіт та обслуговування. З клієнтами працюють тільки професіонали з багаторічним стажем, які знають свою справу. Наші ціни лояльні, а послуги доступні кожному. Ми розуміємо індивідуальність всіх наших клієнтів і завжди враховуємо будь-які ваші можливості і бажання. "АВТОКОМП" є лідером в обслуговуванні та ремонту авто в Києві! Переконайтеся самі.

Показати більше

Відгуки

5 70%
4 24%
3 8%
2 0%
1 0%
Валерий
5
Был 27.11.21 по проблемам с ходовой на Jeep Cherokee. Отличная диагностика, нормальный персонал, РЕКОМЕНДУЮ!
27.11.2021
Валентин
5
Производили регулировку схождения на автомобиль Форд Транзит Коннект, мастер Сергей. Работа выполнена идеально. Рекомендую.
26.07.2021
Виталий
5
Хороший автосервис! Заказывал химчистку салона, салон стал как новый!
29.05.2021
Богдан
5
Хороший автосервис! Заказывал химчистку салона, салон стал как новый! Так еще и бонусом помыли мой Нисанчик! Спасибо
18.02.2021
Антон
4
Нормальный автосервис
15.02.2021
Василий
5
Хороший шиномонтаж, сделали все быстро и качественно. Будет необходимость приеду еще. Спасибо
15.06.2020
Роман Мороз
5
Профессионалы с большой буквы. Подкрашивали задние двери с внутренней стороны. Плюс продлевали заводской герметик, чтоб исключить появление ржавчины. Все сделано на высшем уровне и в срок. Однозначно рекомендую
05.06.2020
Andriy Zolotov
5
Пользовался услугами данного сервиса трижды, и собираюсь в будущем. Однозначно лучший сервис в Святошинском районе. Общение менеджеров, качество работы и отношение на отличном уровне. Спасибо огромное ребятам, процветания вашему бизнесу и ждите меня в гости ещё. Из недостатков могу отметить метров 50 битой дороги на подъезде к сервису, но в остальном 5+. Рекомендую
05.05.2020
Карабчук Александр
4
Начал обслуживается на этом СТО по рекомендации знакомого. Уже два года обслуживаю Mersedes ML63 AMG, спасибо мастеру Виктору, который всегда внимателен и 100 раз все перепроверит перед отъездом, также ребята на приемке тоже всегда быстро и принимают машину и отдают после выполнения работ. Цены вообще очень приятно удивляют. Очень доволен и мало того уже все мои рабочие машины и знакомые обслуживаются на этом СТО.
17.04.2020
Виталий Данченко
3
Был приятно удивлен подходу к клиенту и обстановке самого СТО. После выписанных мне рекомендаций приехал на непосредственный ремонт, ремонт произвели быстро и качественно, не пожалел, рекомендую.
17.04.2020
MEDFARCOM
5
СТО "Автокомп Сервіс" з 2012р. надає комплекс послуг з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів ПрАТ "МФК-ЦЕНТР". За період співпраці зауважень та скарг по роботі не було. Послуги надаються на висококваліфікованому та професійному рівні, всі замовлення виконуються вчасно, в обумовлені терміни. Послуги та запчастини відповідають вимогам виробника. Генеральний директор ПрАТ "МФК-ЦЕНТР"
17.04.2020
Алексей Кершков
4
Заезжал менять заднее стекло, сделали все быстро. Предложили несколько вариантов с разной ценовой политикой. Цены на работы адекватные. Сервисом доволен.
02.03.2020
Александр Шенцов
5
Атмосфера как на любом СТО, маты, крики, рабочая обстановка. В целом ребята молодцы, рекомендую!
10.06.2019

Запишіться онлайн

Запишіться онлайн щоб не стояти в чергах

Контакти
м. Київ, пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

(044) 357-75-82 (СТО)

(094) 857-75-82 (СТО)

(044) 357-74-82 (СТО)

(094) 857-74-82 (СТО)

(093) 587-74-82 (СТО)

(093) 587-75-82 (СТО)

(067) 329-86-87 (Кузовний)

(094) 829-99-71 (Кузовний)

(094) 829-99-61 (Мийка)

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний