м. Київ,

пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний

Технічне обслуговування автомобіля

Наші переваги

Робимо все швидко
і якісно

Працюємо на результат
а не на процес

Ви отримуєте акт виконаних робіт
і грамотну консультацію

Зручні умови
оплати

Ми вирішуємо проблему
з 1 разу

Планове технічне обслуговування Вашого автомобіля необхідно виробляти для забезпечення надійної та безпечної його експлуатації. Своєчасне технічне обслуговування сприяє виявленню наявних несправностей, значно знижує Ваші витрати на паливо, а так само продовжує термін служби автомобіля. Це призводить до значної економії Ваших грошових коштів і часу. У разі необхідності проведення ТО автомобіля в Києві, звертайтеся до нашого СТО.

Регулярне технічне обслуговування автомобіля - це запорука довговічності та функціональності будь-якої машини, будь то вітчизняне авто або іномарка. ТО автомобіля передбачає повний техогляд, поточний ремонт комплектуючих та інші маніпуляції, що дозволяють продовжити термін експлуатації машини.

Технічне обслуговування автомобіля - це комплекс заходів, спрямованих на підтримання транспортного засобу в справному стані і відповідному зовнішньому вигляді, а так само на виявлення та усунення можливих прихованих несправностей. Технічна справність автомобіля передбачає під собою максимально можливий рівень безпеки, економічності та надійності. Технічне обслуговування, на відміну від ремонту, носить профілактичний характер. Що б приділити трохи уваги своєму автомобілю не обов 'язково чекати поки трапиться поломка.

Основні види ТО

Технічне обслуговування автомобіля буває плановим і екстреним. Планове ТО автомобіля в Києві включає в себе такі маніпуляції:

  • технічний огляд всіх комплектуючих, у тому числі двигуна та інших запчастин;
  • перевірка стану капота на предмет зовнішніх дефектів: сколов, подряпин, вм 'ятин;
  • огляд авторезини на предмет пошкоджень, за необхідності - заміна на іншу гуму за сезоном;
  • огляд салону на предмет цілісності оббивки і приладів на панелі управління;
  • тестування всіх систем автомобіля, перевірка працездатності двигуна, зчеплення, коробки передач.

Екстрене техобслуговування виникає в разі неполадок з двигуном та іншими комплектуючими. Щоб не допустити таких ситуацій, краще стабільно раз на півроку проходити процедуру планового ТО для автомобіля у фахівців. Якщо у вас вже є проблеми з двигуном та іншими складовими авто, потрібно негайно звернутися до СТО, щоб виявити причину і виключити інші технічні дефекти, як зовнішні, так і внутрішні.

 

Коли необхідно проводити технічне обслуговування автомобіля?

Необхідність у проведенні технічного обслуговування обумовлена в першу чергу елементарними законами фізики. Під час експлуатації автомобіля відбувається його знос. Кожна поїздка в технічному сенсі являє собою вібрацію, перевантаження; автомобіль піддається впливу вологи, повітря, температури і багатьох інших факторів. З моменту, коли машина рушила з місця, всі деталі знаходяться в стані тертя, і це неминуче тягне за собою деяку деформацію (зміна розмірів, форми). Навіть при найнижчій інтенсивності використання, на ідеально рівному дорожньому покритті, рано чи пізно технічний стан будь-якого автомобіля змінюється в гіршу сторону.

Регламентні роботи   ТО2
Заміна масла, фільтра масляної + +
Заміна фільтра повітря + +
Заміна фільтра палива + +
Заміна фільтра салону   +

Записатися на ТО на нашому СТО

Щоб записатися на процедуру планового ТО автомобіля в Києві, ви можете зателефонувати нам або через форму зворотного зв'язку на сайті. Адміністратор запише вас на будь-який зручний вам час. Як тільки ви прибудете на СТО, фахівець огляне ваш автомобіль і повідомить, якщо є якісь технічні дефекти. У разі виявлення проблем вам оголосять вартість робіт і, якщо вас все влаштує, майстри приступлять до роботи.

Вартість ТО для машини

Багато хто цікавиться, скільки коштує ТО автомобіля. На планове обслуговування ціни фіксоване. Якщо буде потрібно терміновий ремонт, вартість залежатиме від ступеня зношеності комплектуючих. Ціна оголошується відразу на етапі огляду машини. Основні послуги є в нашому прайс-листі на сайті, з будь-яких питань ви можете все уточнити у майстра або адміністратора.

Наші привілеї

Якщо ви побажаєте скористатися нашим сервісом, ми гарантуємо такі переваги:

  • індивідуальний підхід, чіткість і пунктуальність при записі на процедуру;
  • професіоналізм майстрів, повний техогляд і рекомендації;
  • використання найбільш перевірених матеріалів і комплектуючих для ремонту;
  • доступні ціни на всі послуги;
  • складання акта про техобслуговування з результатами техогляду.

Відгуки клієнтів говорять самі за себе: наші відвідувачі задоволені якістю роботи майстрів, цінують своєчасність сервісу і професіоналізм фахівців. Регулярний плановий техогляд вбереже вас від аварійних ситуацій на дорозі і проблем з поліцією, тому потрібно обов 'язково раз на 6 місяців проходити планове техобслуговування на СТО в Києві.

Показати більше

Прайс-лист
Назва (ім'я) Ціна
Заміна мастила та масляного фільтра двигуна. 250 грн.
Заміна мастила та масляного фільтра двигуна при наявності металевого захисту картера. 310 грн.
Заміна повітряного фільтра. 120 грн.
Заміна фільтра паливного. від 180 грн.
Заміна фільтра салона180 грн.
Заміна фільтра салона розташованого під педальним вузлом180 грн.

Відгуки

Відгуків ще немає, будьте першими! Ваш відгук допоможе іншим автовласникам зробити вибір.

Запишіться онлайн

Запишіться онлайн щоб не стояти в чергах

Контакти
м. Київ, пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

(044) 357-75-82 (СТО)

(094) 857-75-82 (СТО)

(044) 357-74-82 (СТО)

(094) 857-74-82 (СТО)

(067) 329-86-87 (Кузовний)

(094) 829-99-71 (Кузовний)

(094) 829-99-61 (Мийка)

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний