м. Київ,

пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний

Автовініл

Наші переваги

Робимо все швидко
і якісно

Працюємо на результат
а не на процес

Ви отримуєте акт виконаних робіт
і грамотну консультацію

Зручні умови
оплати

Ми вирішуємо проблему
з 1 разу

У нашому центрі автомобільного обслуговування можна замовити послуги СТО з наклейки захисної плівки на авто і автовинілу за ціною, яка приємно Вас здивує. Каміння і гравій, що вилітають під час їзди з під коліс авто, розрослися гілки на вузьких дорогах, здатні завдати ушкоджень як кузову, так і склу автомобіля. Ось чому настільки актуальним залишається питання, про вибір засобів захисту транспортних засобів. Одним з популярних в даний час рішень цієї проблеми для Киян, стала наліпка захисної плівки на авто в Києві.

 

Послуги СТО з наклейки захисної плівки на авто

Поклейка захисних плівок на кузов і скло автомобіля з 'явилися порівняно недавно, але на сьогоднішній день вже багато автолюбителів встигли оцінити переваги такого виду захисту. Найбільш популярними в плані використання стали два види плівок:

  • Поліуретан
  • Вініл

Розглянемо головні переваги поліуретанових плівок:

  • Володіє високою міцністю за рахунок своєї товщини (може досягати до трьохсот мікрон)
  • Здатна захистити від сколів і великих подряпин зовнішній шар автомобіля
  • Легко пропускає ультрафіолетові хвилі, завдяки чому можна оклеювати не весь автомобіль. Різницю між оклеєними і не оклеєними частинами видно не буде.

Основними недоліками такої плівки є її висока вартість, трудність нанесення на поверхню, що містить вигини, прояв з часом жовтизни і відсутність можливості нанесення на плівку малюнка. Альтернативним варіантом стане поклейка автовинілу за ціною, набагато нижчою, ніж поліуретан.

Поклейка автовинила в Києві

Ми надаємо послуги СТО з поклейки автовинілу. Вінілова плівка, в плані своїх переваг значно випереджає класичне фарбування кузова. Цей метод оновлення зовнішнього вигляду автомобіля, вважається найбільш перспективним і стрімко набирає популярність серед автолюбителів. У цьому немає нічого дивного, адже автовинил у Києві поступово витісняє собою послуги фарбування і тюнінгу на СТО. До переваг таких плівок відносять:

  • Можливість повністю і до невпізнання змінити зовнішній вигляд авто

Ви можете вибрати будь-який колір, або їх поєднання, замовити нанесення на плівку індивідуального малюнка, щоб ваша машина виглядала дійсно неповторною!

  • Легкість і простота нанесення

Процес повної оклейки автомобіля складе всього кілька днів, тут немає необхідності чекати як у випадку з кузовним ремонтом, тоді як в даному процесі приблизно стільки ж піде лише на підготовку кузова до фарбування:

  • Стійкість до зовнішніх впливів

Кожна плівка, перед тим як вступити в продаж, проходить всі можливі тести на міцність. Вініл не тільки перетворює вигляд авто, а й захищає його різних пошкоджень, попереджає утворення невеликих подряпин.

  • Простота оновлення - щоб змінити вигляд автомобіля, достатньо лише замінити наклеєну плівку на нову

Звернувшись до нас - Ви зверніться до досвідчених і професійних фахівців, які нададуть грамотну консультацію, і змусять Ваш автомобіль сяяти як новенький.

Показати більше

Відгуки

Відгуків ще немає, будьте першими! Ваш відгук допоможе іншим автовласникам зробити вибір.

Запишіться онлайн

Запишіться онлайн щоб не стояти в чергах

Контакти
м. Київ, пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

(044) 357-75-82 (СТО)

(094) 857-75-82 (СТО)

(044) 357-74-82 (СТО)

(094) 857-74-82 (СТО)

(093) 587-74-82 (СТО)

(093) 587-75-82 (СТО)

(067) 329-86-87 (Кузовний)

(094) 829-99-71 (Кузовний)

(094) 829-99-61 (Мийка)

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний