м. Київ,

пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний

Ремонт паливної системи в Києві

Наші переваги

Робимо все швидко
і якісно

Працюємо на результат
а не на процес

Ви отримуєте акт виконаних робіт
і грамотну консультацію

Зручні умови
оплати

Ми вирішуємо проблему
з 1 разу

Як показує практика, паливо в Україні, що має досить низьку якість, робить негативний вплив на паливну систему автомобілів, дуже швидко приводячи її в непридатність. При цьому відсутність або несвоєчасне технічне обслуговування паливної системи транспортного засобу може не тільки стати причиною підвищеної витрати палива, детонації силового агрегату автомобіля, зниження рівня потужності, але і призвести до більш серйозних наслідків. Саме з цієї причини необхідно з максимальним рівнем уваги підходити до проведення діагностичних та ремонтних робіт паливної системи автомобіля.

Ремонт паливної системи: Чому важливо приділити обслуговуванню та ремонту максимум уваги?

Як відомо кожному автовласнику, для того щоб двигун володів високим рівнем надійності необхідно щоб всі вузли і системи транспортного засобу працювали коректно і не мали несправностей. При цьому одним з найважливіших вузлів і агрегатів сучасного транспортного засобу є паливна система, що відповідає за подачу, зберігання та очищення паливної суміші. Найчастіше паливна система сучасного транспортного засобу складається з таких вузлів і елементів:

 • паливний бак;
 • датчик палива;
 • паливний насос;
 • фільтр;
 • форсунки;
 • система впорська палива.

Складаючи єдине ціле, всі ці елементи дозволяють паливу потрапляти в двигун внутрішнього згоряння, а також забезпечують збереження паливної суміші.

За якими ознаками можна визначити, що потрібен ремонт паливної системи?

 • Труднощі, що виникають у процесі запуску двигуна.
 • Зниження динаміки розгону транспортного засобу.
 • Робота двигуна з перебоями.
 • Нестійкість роботи двигуна на холостих обертах.
 • Наявність запаху бензину в салоні транспортного засобу.
 • Виникнення підтеків палива.
 • Ривки під час руху автомобіля на низьких обертах.

Де виконати діагностику та ремонт паливної системи в Києві?

Наш сервісний центр з ремонту автомобілів Автокомп Сервіс готовий запропонувати клієнтам послуги з діагностики та ремонту паливних систем автомобілів. Наша компанія володіє сучасним діагностичним обладнанням, а також штатом професіоналів, які мають високу кваліфікацію, що дозволяє оперативно визначати несправності паливної системи і виконувати ремонтні роботи будь-якого рівня складності. Варто сказати, що в процесі проведення ремонтних робіт наші фахівці використовують сучасну інструментальну базу, а також якісні, недорогі та довговічні запасні частини і витратні матеріали, завдяки чому всі роботи проводяться в найкоротші терміни і за привабливою для клієнта вартістю.

Як проводиться ремонт паливної системи на СТО "Автокомп"?

Ремонт паливної системи автомобілів з дизельним або бензиновим двигуном проходить у кілька етапів. Так, наприклад, на початковому етапі відразу після звернення клієнта в наш центр проводиться діагностика автомобіля. Виконується діагностика паливної системи на спеціалізованому стенді, який оснащений сучасним обладнанням. Після визначення причин несправності наші фахівці приступають до другого етапу, а саме, ремонту транспортного засобу. Як показує наша практика, типовими видами ремонту паливної системи сучасних автомобілів є такі види робіт:

 • проведення прочищення бензобака та бензонасосу транспортного засобу
 • виконання заміни паливного фільтра;
 • діагностика працездатності паливного насоса, що забезпечує подачу палива;
 • чистка форсунок;
 • регулювання реле впорська палива, регуляторів тиску і паливного насоса.

Варто зазначити, що всі види робіт, а також заміна запасних частин буде включена до кошторису проведення робіт, який відразу надається клієнту після діагностики. Таким чином, кожен власник транспортного засобу, який звернувся в нашу компанію, відразу знає підсумкову вартість проведення робіт, а також оптимальні шляхи вирішення проблеми, що виникла у нього.

Скільки коштує ремонт паливної системи автомобіля в нашому сервісному центрі?

Пропонуючи автолюбителям Києва послуги з ремонту паливної системи автомобіля, ми намагаємося, щоб всі види робіт мали привабливу для клієнта ціну. Для цього в компанії присутнє сучасне діагностичне і ремонтне обладнання та власний склад витратних матеріалів і запасних частин, куплених за мінімальною ціновою планкою. Крім того, відразу після проведення діагностики транспортного засобу ми надаємо клієнту кошторис, в якому стоїть точна вартість проведення ремонтних робіт. Варто також відзначити, що ми не нав 'язує своїм клієнтам додаткових, але при цьому непотрібних їм послуг, для того щоб підвищити вартість ремонту, завдяки чому кожен власник транспортного засобу отримує можливість виконати діагностику та ремонт паливної системи власного авто за найвигіднішою для себе ціною.

Вирішили виконати ремонт паливної системи на нашому СТО? Ось які переваги Ви отримаєте!

 • Проведення діагностики з використанням сучасного обладнання, здатного виявити несправність на початковому етапі.
 • Можливість проведення ремонту транспортного засобу висококваліфікованими фахівцями, які мають багатий практичний досвід роботи та сучасну інструментальну базу.
 • Використання в процесі ремонту якісних і довговічних витратних матеріалів.
 • Наявність уважного ставлення до кожного клієнта, який звернувся в нашу компанію.
 • Привабливу ціну на діагностику та ремонт паливної системи.

Що необхідно знати автовласнику про ремонт паливної системи автомобіля?

Зрозуміло, поломки паливної системи - це однозначно не дуже приємна подія, особливо якщо Ви в поїздці і далеко від найближчого СТО, оскільки в найкращому випадку просто підвищується витрата палива, в гіршому ж - через відсутність надходження пального в камеру згоряння робота двигуна виявиться просто неможливою. Тому стан цієї системи треба регулярно контролювати. А виникають поломки або навіть прояви течі палива - це прямі показання для негайного ремонту паливної системи.

Автокомп Сервіс проводить ремонт авто в Києві та послуги з ремонту паливної системи будь-якої складності. Він здійснюється після попередньої діагностики з використанням професійного обладнання системи.

Причини коли потрібно звернутися на СТО для ремонту паливної системи:

 • при різкому підвищенні витрати палива;
 • при роботі двигуна з перебоями;
 • при збільшенні кількості токсичних газів у вихлопній системі;
 • при різкому запаху бензину в салоні;
 • при появі течі бензину або дизеля.

При ремонті паливної системи після детальної діагностики, що включає в себе замір тиску паливної системи, проводиться очищення всіх її вузлів. В першу чергу, змінюється паливний фільтр. Іноді фільтр замінюється просто в міру забруднення, навіть у проміжках між проведенням регламентного технічного обслуговування через неякісне паливо. Так само при необхідності паливні форсунки промиваються на стенді через ультразвукову ванну із заміною фільтрів і всіх ущільнень. У разі, якщо ситуація з подачею палива не поліпшується, може діагностуватися забруднення зануреного фільтра. Який засмічується хоч і набагато рідше, ніж проточний, але може створювати проблеми через неякісне, забруднене паливо або пошкодження всередині бака, які забезпечують появу бруду. Тоді виникає необхідність заміни зануреного паливного фільтра.

Іноді виникають проблеми і з самим паливним баком. Від порушень внутрішньої його поверхні через неправильне використання і попадання вологи.

У разі необхідності замінюється бензонасос, як при повному виході його з ладу, так і в разі діагностування надмірного його зносу.

Ми здійснюємо діагностику і ремонт всіх вузлів паливної системи, намагаючись по можливості усунути всі несправності паливної системи шляхом відновлення деталей, що забезпечує зменшення вартості ремонту при відмінній його якості.

Показати більше

Відгуки

5 70%
4 24%
3 8%
2 0%
1 0%
Валерий
5
Был 27.11.21 по проблемам с ходовой на Jeep Cherokee. Отличная диагностика, нормальный персонал, РЕКОМЕНДУЮ!
27.11.2021
Валентин
5
Производили регулировку схождения на автомобиль Форд Транзит Коннект, мастер Сергей. Работа выполнена идеально. Рекомендую.
26.07.2021
Виталий
5
Хороший автосервис! Заказывал химчистку салона, салон стал как новый!
29.05.2021
Богдан
5
Хороший автосервис! Заказывал химчистку салона, салон стал как новый! Так еще и бонусом помыли мой Нисанчик! Спасибо
18.02.2021
Антон
4
Нормальный автосервис
15.02.2021
Василий
5
Хороший шиномонтаж, сделали все быстро и качественно. Будет необходимость приеду еще. Спасибо
15.06.2020
Роман Мороз
5
Профессионалы с большой буквы. Подкрашивали задние двери с внутренней стороны. Плюс продлевали заводской герметик, чтоб исключить появление ржавчины. Все сделано на высшем уровне и в срок. Однозначно рекомендую
05.06.2020
Andriy Zolotov
5
Пользовался услугами данного сервиса трижды, и собираюсь в будущем. Однозначно лучший сервис в Святошинском районе. Общение менеджеров, качество работы и отношение на отличном уровне. Спасибо огромное ребятам, процветания вашему бизнесу и ждите меня в гости ещё. Из недостатков могу отметить метров 50 битой дороги на подъезде к сервису, но в остальном 5+. Рекомендую
05.05.2020
Карабчук Александр
4
Начал обслуживается на этом СТО по рекомендации знакомого. Уже два года обслуживаю Mersedes ML63 AMG, спасибо мастеру Виктору, который всегда внимателен и 100 раз все перепроверит перед отъездом, также ребята на приемке тоже всегда быстро и принимают машину и отдают после выполнения работ. Цены вообще очень приятно удивляют. Очень доволен и мало того уже все мои рабочие машины и знакомые обслуживаются на этом СТО.
17.04.2020
Виталий Данченко
3
Был приятно удивлен подходу к клиенту и обстановке самого СТО. После выписанных мне рекомендаций приехал на непосредственный ремонт, ремонт произвели быстро и качественно, не пожалел, рекомендую.
17.04.2020
MEDFARCOM
5
СТО "Автокомп Сервіс" з 2012р. надає комплекс послуг з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів ПрАТ "МФК-ЦЕНТР". За період співпраці зауважень та скарг по роботі не було. Послуги надаються на висококваліфікованому та професійному рівні, всі замовлення виконуються вчасно, в обумовлені терміни. Послуги та запчастини відповідають вимогам виробника. Генеральний директор ПрАТ "МФК-ЦЕНТР"
17.04.2020
Алексей Кершков
4
Заезжал менять заднее стекло, сделали все быстро. Предложили несколько вариантов с разной ценовой политикой. Цены на работы адекватные. Сервисом доволен.
02.03.2020
Александр Шенцов
5
Атмосфера как на любом СТО, маты, крики, рабочая обстановка. В целом ребята молодцы, рекомендую!
10.06.2019

Запишіться онлайн

Запишіться онлайн щоб не стояти в чергах

Контакти
м. Київ, пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

(044) 357-75-82 (СТО)

(094) 857-75-82 (СТО)

(044) 357-74-82 (СТО)

(094) 857-74-82 (СТО)

(093) 587-74-82 (СТО)

(093) 587-75-82 (СТО)

(067) 329-86-87 (Кузовний)

(094) 829-99-71 (Кузовний)

(094) 829-99-61 (Мийка)

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний