м. Київ,

пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний

 • Потужний волонтерський проєкт 42 тачки на ЗСУ

   

  Потужний волонтерський проєкт,

  мета якого забезпечити ЗСУ надійними автомобілями

  для виконання бойових задач.

  Детальні реквізити:
  Установа банку - ПриватБанк
  МФО банку - 305299
  Отримувач платежу - СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧ
  IBAN - UA953052990000026201691360906
  Рахунок отримувача - 26201691360906
  Валюта картки - UAH
  РНОКПП отримувача - 3136215494
  Призначення платежу -
  Поповнення рахунку СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧ, безповоротна фінансова/благодійна допомога ЗСУ)

  42 тачки для зсу
 • Ремонт автокондиціонерів будь-якої складності

  Не тільки заправимо,

  а й почистимо, продіагностуємо і відремонтуємо кондиціонер в вашому авто!

  Ремонт будь-якої складності.

 • Ремонт автомобільних фар будь-якої складності

  Професійно виконаємо будь-який ремонт авто фар. Поліровка. Встановлення та заміна лінз.

  ремонт фар
 • Збір коштів на ремонт автомобілів для ЗСУ

  Необхідна фінансова допомога в ремонті автомобілів для ЗСУ та волонтерів!

  Не будьте байдужими! Будь яка сума має величезне значення!

  #HELPZSU

Прайс-лист

Заміна мастила та масляного фільтра двигуна. грн.
250грн.
Заміна мастила та масляного фільтра двигуна при наявності металевого захисту картера. грн.
310грн.
Заміна повітряного фільтра. грн.
120грн.
Заміна фільтра паливного. грн.
від 180грн.
Передпродажна діагностика, включає: перевірку лакофарбового покриття товщиноміром; діагностику ходової частини (на підйомнику); комп'ютерну діагностику електронних систем (зчитування помилок з блоку управління автомобіля); перевірку рівня та якості технічних рідин, розташованих у моторному відсіку; огляд та діагностика стетоскопом двигуна внутрішнього згоряннягрн.
1200грн.
Перевірка лакофарбового покриття товщиноміромгрн.
300грн.
Діагностика ходової частини (на підйомнику)грн.
350грн.
Діагностика ходової частини на діагностичній лінії (комп'ютерна)грн.
300грн.
Діагностика електрообладнання автомобілягрн.
300грн.
Діагностика електросистем автомобіля за допомогою осцілографагрн.
від 500грн.
Комп'ютерна діагностика електронних систем (зчитування помилок з блоку управління автомобіля)грн.
300грн.
Комп'ютерна діагностика електронних систем поглиблена (зчитування помилок, визначення причини їх виникнення та заходів для усунення)грн.
500грн.
Огляд освітлення і світлової сигналізаціїгрн.
50грн.
Огляд та діагностика стетоскопом двигуна внутрішнього згоряннягрн.
300грн.
Огляд та діагностика технічним ендоскопом внутрішніх поверхонь двигуна внутрішнього згоряннягрн.
960грн.
Перевірка рівня та якості технічних рідин, розташованих у моторному відсіку (гальмівна рідина, рідина системи зчеплення, охолоджуюча рідина, рідина омивача)грн.
100грн.
Діагностика системи трансмісії (зчеплення, КПШ-коробка перемикання швидкостей, роздавальна коробка, головна передача, диференціал, карданна передача, ШРКШ-шарніри рівних кутових швидкостей)грн.
300грн.
Перевірка рівня технічних рідин трансміссії (мастила механічної коробки перемикання швидкостей, мастила роздавальної коробки, мастила диференціала переднього та заднього мостів)грн.
250грн.
Діагностика рульового управліннягрн.
300грн.
Перевірка ременів навісного обладнаннягрн.
300грн.
Діагностика розвал-сходженнягрн.
500грн.
Діагностика системи обдування та опалення салону автомобілягрн.
300грн.
Діагностика ситеми кондиціонуваннягрн.
300грн.
Діагностика паливної ситемигрн.
від 500грн.
Перевірка димогенератором герметичності системи впуска, реціркуляції, фар та інш.грн.
від 500грн.

Акції

Відгуки

5 72%
4 15%
3 5%
2 5%
1 5%
Пабло Ескобар
5
Хлопці красунчики! Для людей - як для себе! Робота була виконана швидко та якісно! Питань немає.
13.07.2023
Максим
5
Завітав на сервіс по запису о 12:00 на заміну саленблоків задньої балки та заміну мастила в двигуні.Робота була виконана вже до 15:30, швидка доставка запчастин та якісна робота майстрів залишила гарне враження про сервіс! Весь процес можна знаходитись коло майстра та спостерігати за ходом робіт. Ціна приємно вразила. В загальному рекомендую завітати!
06.07.2023
Василь
1
Відправив заявку, заповнивши наданий зразок. Пройшло 4 дні....ніхто не зателефонував (( ________________________________________________ Доброго дня! Вибачте, але вам телефонували декілька разів. Чомусь ніхто не відповів. Перевірте, можливо ви просто невірно вказали номер телефону.
23.06.2023
Сергій
5
Сайт російською мовою , це відштовхнуло від співпраці __________________________________________________ Шановний Сергію! Сайт точно не російською мовою. Є перемикач мови і повноцінна українська версія сайту. Станом на 22 рік більшість пошукових запитів в галузі обслуговування автомобілів були російською мовою і відмовитись від російської версії означало втратити понад 90% відвідувачів сайту і відповідно нових клієнтів. SEO розмітка сайту під виключно українську версію була повним самогубством. Найближчим часом ми плануємо замінити російськомовну версію на англомовну. Але це досить непроста і дороговартісна робота. Маємо вибір або переробити сайт, або витратити ці кошти на ремонт автомобілів для ЗСУ та волонтерів. Ми вибираємо витрачати кошти на допомогу, тому за рік відремонтували понад 600 автомобілів, але так і не переробили сайт. На привеликий жаль бажаючих прийняти участь в цьому процесі дуже небагато. Тих, хто акцентує увагу на наявності російськомовної версії сайту чомусь в рази більше.
14.06.2023
Євгеній
2
Вітаю! Не можу рекомендувати даний сервіс. Обслуговував машину дівчини Passat B7 USA. Чому не можу бути задоволений? - Робота не зроблена з першого разу. - Ціни вищі середнього. - Не вибачились/не запропонували нічого по усуненню негативного досвіду (Окрім майстра, який сказав приїжай у майбутньому на комп'ютерну діагностику безкоштовно). Причина: Після оплати робіт, забрав машину у не повністю робочому стані. Тільки завів машину, нікуди не від'їжав від сервісу. Були проблеми по двигуну, стрибали обороти на холстих від 600 до 800. Є відео того, як реагувала машина, тому додав скрншот до відгуку. Як пізніше виявилось була проблема з мембраною, яку міняли в ході робіт. Була чи бракована чи не правильно встановили (тут дійсно сервіс може краще підсказати). Але, деталь і робота - вся на стороні сервісу. Як відреагував сервіс? Відразу взялись за діагностинку проблеми, і вирішили відносно швидко. Щоправда потрібно було пошукати/почекати людей на сервісі. Також, хотілось трішки більше деталізації, що планують роботи з проблемою. (Але, це дрібниці). Зі своєї сторони підійшов до приймальника, щоб поділитись негативним досвідом. Для певної знижки/компенсації за роботи. Запропнував відмінсувати роботи по перепакуванню мембрани - 1580 грн. Нащо було сказано, що віддвали робочу машину і те, що вони пішли на зустріч прийнявши машину з проблемою. В свою чергу приймальник запропонував знижку на наступні роботи - 5%. Але, для чого? Якщо я сюди більше не приїду. _________________________________________________ Шановний Євгеній! Користуватися чи ні нашими послугами це виключно ваш вибір. Так, дійсно проблема мала місце. Коли ви забирали автомобіль виникла проблема з холостим ходом. Під час ремонту двигун автомобіля був прогрітий, проблема не проявлялась. Питань щодо дефектів аба недоліків запчастини не виникло. Коли ви забирали автомобіль двигун був повністю холодний, під час запуску працював в іншому режимі і через виробничий дефект мембрани в двигун попадала надлишкова кількість повітря, що спричинило нестабільну роботу. Ваш автомобіль одразу, без затримки був переданий спеціалісту. Проблему вірішили. Іноді навіть в запчастинах "надійних" виробників бувають дефекти і недоліки. Ми підтримуємо гарантійні зобов"язання як стосовно проведених робіт так і стосовно запчастин, що були придбані у нас і встановлені нашими спеціалістами. Саме так було в вашому випадку. Всі роботи з усунення недоліків проведені без затримки, безкоштовно. Недоліки усунуто. Вам запропоновано знижку 5% при наступному обслуговуванні. Крім того безпосередньо спеціаліст запропонував вам безкоштовну діагностику. За це ви запропонували залишити його без оплати за зроблену роботу. Тобто ви дійсно вважаєте що не заплатити за зроблену роботу це і є компенсація?
01.05.2023
Ярослав
5
Чому реклама мовою окупанта? Прошу терміново виправити все на сайті? Інакше буде звернення в поліцію зі звинуваченням в колоборціонізмі. Шановний Ярослав! Яка саме реклама вас дратує? Будемо вдячні, якщо ви знайдете час надати більш детальну інформацію. Сайт не містить рекламних блоків виключно "мовою окупанта". Крім того сайт взагалі містить тілько один рекламний блок. Українська мова є приорітетною якщо в налаштуваннях Вашого пристрою це основна мова. В іншому випадку ви можете перемикачем в верхній частині сторінки вибрати українську версію. Всі матеріали сайту викладено двома мовами. Сподіваємось, що найближчим часом матимемо змогу заміниті російську версію сайту на англомовну. Але нажаль зараз ми не маємо вільних ресурсів для проведення такої роботи. В будь-якому випадку ви маєте повне право звернутися в поліцію, якщо вважаєте що ми якимось чином порушили Ваші права або законодавство України.
12.08.2022
Валера
5
А где старый прайс? Шановний Валерій! Нажаль старий прайс залишився в "старому житті". Ми втратили частину співробітників і змушені переглядати перелік доступних послуг. Крім того економічна ситуація не дозволяє запланувати стабільне ціноутворення. Як тільки буде можливість ми сформуємо новий прайс і надамо для загального користування.
04.07.2022
Борис
5
Реклама СТО впечатляет,но не отражены какие авто не обслуживаются, например ВАЗы....может от скромности. Шановний Борис! Не існує переліку авто, які ми не обслуговуємо. Є окремі ситуації, коли ми не можемо надати ефективну допомогу.
07.02.2022
Валерий
5
Был 27.11.21 по проблемам с ходовой на Jeep Cherokee. Отличная диагностика, нормальный персонал, РЕКОМЕНДУЮ!
27.11.2021
Валентин
5
Производили регулировку схождения на автомобиль Форд Транзит Коннект, мастер Сергей. Работа выполнена идеально. Рекомендую.
26.07.2021
Виталий
5
Хороший автосервис! Заказывал химчистку салона, салон стал как новый!
29.05.2021
Богдан
5
Хороший автосервис! Заказывал химчистку салона, салон стал как новый! Так еще и бонусом помыли мой Нисанчик! Спасибо
18.02.2021
Антон
4
Нормальный автосервис
15.02.2021
Василий
5
Хороший шиномонтаж, сделали все быстро и качественно. Будет необходимость приеду еще. Спасибо
15.06.2020
Роман Мороз
5
Профессионалы с большой буквы. Подкрашивали задние двери с внутренней стороны. Плюс продлевали заводской герметик, чтоб исключить появление ржавчины. Все сделано на высшем уровне и в срок. Однозначно рекомендую
05.06.2020
Andriy Zolotov
5
Пользовался услугами данного сервиса трижды, и собираюсь в будущем. Однозначно лучший сервис в Святошинском районе. Общение менеджеров, качество работы и отношение на отличном уровне. Спасибо огромное ребятам, процветания вашему бизнесу и ждите меня в гости ещё. Из недостатков могу отметить метров 50 битой дороги на подъезде к сервису, но в остальном 5+. Рекомендую
05.05.2020
Карабчук Александр
4
Начал обслуживается на этом СТО по рекомендации знакомого. Уже два года обслуживаю Mersedes ML63 AMG, спасибо мастеру Виктору, который всегда внимателен и 100 раз все перепроверит перед отъездом, также ребята на приемке тоже всегда быстро и принимают машину и отдают после выполнения работ. Цены вообще очень приятно удивляют. Очень доволен и мало того уже все мои рабочие машины и знакомые обслуживаются на этом СТО.
17.04.2020
Виталий Данченко
3
Был приятно удивлен подходу к клиенту и обстановке самого СТО. После выписанных мне рекомендаций приехал на непосредственный ремонт, ремонт произвели быстро и качественно, не пожалел, рекомендую.
17.04.2020
MEDFARCOM
5
СТО "Автокомп Сервіс" з 2012р. надає комплекс послуг з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів ПрАТ "МФК-ЦЕНТР". За період співпраці зауважень та скарг по роботі не було. Послуги надаються на висококваліфікованому та професійному рівні, всі замовлення виконуються вчасно, в обумовлені терміни. Послуги та запчастини відповідають вимогам виробника. Генеральний директор ПрАТ "МФК-ЦЕНТР"
17.04.2020
Алексей Кершков
4
Заезжал менять заднее стекло, сделали все быстро. Предложили несколько вариантов с разной ценовой политикой. Цены на работы адекватные. Сервисом доволен.
02.03.2020
Александр Шенцов
5
Атмосфера как на любом СТО, маты, крики, рабочая обстановка. В целом ребята молодцы, рекомендую!
10.06.2019

Автосервіс СТО у Києві

До уваги власників автомобілів, приватних перевізників та менеджерів автопідприємств! Хочете зробити свій автомобіль не розкішшю, а засобом пересування?! Хочете, що б він не застоювався в гаражі, а приносив користь і прибуток? Тоді вам слід знати і пам 'ятати, що в районі м. "Академмістечко" розташовується СТО "Автокомп Сервіс".

Рано чи пізно деталі та елементи автомобіля виходять з ладу. Навіть якщо ви будете дуже дбайливо ставитися до машини, це все одно не змінить ситуацію. Старіння і втрата міцності є однією з причин ремонтних робіт з машиною. Постійні зміни погоди, недовговічність дороги і неправильне ставлення власника ТЗ доповнюють цей перелік.

https://fswho.fra1.cdn.digitaloceanspaces.com/text_task_result/1613889865UqTpGqhAsz.jpg

Результатом стає вимушене звернення в офіційний автомобільний сервіс, що обслуговує ваш транспорт протягом гарантії, або на іншу станцію технічного обслуговування залежно від віку залізного коня.

Які послуги автосервісу замовляють частіше за інших?

Завдяки конкуренції і потребі в зростанні багато станцій технічного обслуговування облаштовують окремі приміщення, в яких замовникам пропонується випити кави і відпочити під час діагностики. Ряд автомобільних сервісів беруть на себе обов 'язки підбору та реалізації автомобільних деталей, аксесуарів і рідин, організовують шиномонтаж і мийку.

Набирають особливої популярності послуги з передпродажної підготовки транспорту. Комплекс заходів може посприяти поліпшенню візуально-технічних характеристик. Автомобіль діагностується, замінюються старенькі запчастини та рідини. Усуваються подряпинки кузовного покриття, деякі компоненти повністю фарбуються. Проходження підготовки сприяє прискоренню реалізації авто.

Перед купівлею вживану машину можна передати фахівцям автосервісу на діагностику двигуна і підвіски. Попросити про допомогу автоелектрика. Досвідченому фахівцеві достатньо нетривалого огляду для того, щоб сформувалися висновки в голові. Звичайно, не факт, що він зможе перевірити все, оскільки перевірці будуть схильні лише основні деталі, які не потребують розбору.

В окрему категорію популярного можна помістити сервісне сезонне обслуговування транспортного засобу. Потрібний набір дій актуальний практично для всіх, оскільки найбільші проблеми з експлуатацією з 'являються через навколонульову температуру. До таких заходів відноситься заміна гуми, рідини для скла, олії і, для дизельних машин, перехід на іншу паливну рідину. Якщо у вашому місті взимку градус регулярно опускається нижче 0, відомі всесезонні автошини і техжидкості - це завжди загроза безпеці і працездатності транспорту.

Спочатку надійність і передбачуваність реакції машини на дорожньому покритті забезпечується 3 профілактичними складовими: самостійним регулярним контролем автовласника за техзробом іномарки, професійним техобслуговуванням у міру пробігу і періоду експлуатації, а також правильним сезонним обслуговуванням. Виконання основних профілактичних дій допоможе надовго зберегти всі деталі в робочому стані і часто позбавити від необхідності дорогого ремонту автомобіля.

Ціни і місце

Ціни на ремонт та обслуговування автомобіля залежать від того, що саме у вас зламалося. Мінімальна вартість - 20 гривень, максимальна - 9800. З повним прайсом ви можете ознайомитися у відповідному розділі. Ми знаходимося за наступною адресою: пр-т Академіка Палладіна, 32-Б. Якщо ви не знаєте, де це, і не можете знайти СТО, на карті Києва пошукайте.

https://fswho.fra1.cdn.digitaloceanspaces.com/text_task_result/1613889865TIKGfLo6Wv.jpg

Ремонт авто у Autocomp

ТО "Автокомп" пропонує високоякісний ремонт авто в Києві за доступними цінами. Ми професійно відремонтуємо транспортний засіб будь-якої моделі і марки або будь-якого року випуску. Для багатьох автовласників наш автосервіс (СТО) вважається порятунком, адже співробітники можуть усунути майже будь-яку несправність. Завдяки великому досвіду і постійному навчанню майстри впораються з будь-яким поставленим завданням з ремонту авто.

Ми виконуємо сервіс автоелектрики в таких областях, як діагностика і ремонт системи запалювання, несправності системи відповідає за подачу паливної рідини, діагностичні заходи і ремонт Common Rail.

У нашому автосервісі в Києві виконуються всі типи робіт з автоелектрики будь-якої складності. Діагностика та відновлення працездатності датчиків, двигуна внутрішнього згоряння, високовольтної/паливної системи. Монтаж будь-якого допобладнання, а також комплексна комп 'ютерна діагностична перевірка всіх електронних систем машини - все це нам по плечу.

Ми надаємо гарантійні талони. Якщо несправність авто потрапляє під гарантію, вам потрібно написати заяву, в ній повністю описати недоліки, які потрібні усунути. Складати документацію варто в 2 примірниках, один залишається у нас, другий із зазначенням про прийняття забирає автовласник.

Можна надіслати заяву на нашу адресу за допомогою замовного листа, зробивши опис вкладення. Для передачі транспорту в СТО в "Академмістечку" потрібно привезти технічний паспорт авто і сервісну книгу. Відповідно до Положення РД 37.009.025-92 вимога доппаперів незаконна.

Ми є кращою станцією техобслуговування, і у нас практично завжди є потрібні вам деталі в наявності. Тому в разі поломки, особливо якщо термін гарантії не закінчився, не бійтеся! Приїжджайте до нас, ми все виправимо. Рекомендуємо всім клієнтам частіше відвідувати наш сайт "Автокомп" - тут ви знайдете не тільки актуальні дані щодо гарантії, а й діючі різні акції/бонуси.

Наша станція технічного обслуговування автомобілів надає першокласні послуги за доступними цінами в Києві. Такий прайс на послуги авторемонту мало де можна побачити. Також ми від вас нічого не приховуємо, відразу говоримо, скільки доведеться заплатити, і нічого зайвого не додаємо до загальної вартості.

Штат наших висококваліфікованих фахівців, озброєних новою матеріально-технічною базою та інноваційним обладнанням, швидко визначить причину поломки і також швидко все полагодить. Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто звертатися до нас в автосервіс у Києві, зверніть увагу на головні критерії вибору СТО для ремонту. Підшукуючи автосервіс, потрібно розглядати такі фактори:

 • Вид станції технічного обслуговування - офіційне, неофіційне або гаражне. Останній пункт виділяється відносно низькою вартість робіт, другі - середнім рівнем цінника, ну і перші - найдорожчі, однак і якість буде на рівні ціни.
 • Наявність сайту СТО з можливістю залишати коментарі.
 • Компетентність працівників і їх ставлення до клієнтів - перевірити це неважко, достатньо лише один раз поговорити по телефону, і все відразу стане зрозуміло.
 • Можливість бути присутньою при ремонті або контролювати процес віддалено.
 • Видача гарантії.
 • Добре якщо автосервіс знаходиться поруч з центральною частиною міста або вашим будинком.

Ми підходимо за всіма критеріями. Звичайно, завжди будуть задоволені і незадоволені клієнти, але ми намагаємося забезпечити в СТО кращий сервіс для всіх. Якщо ви хоч раз зверніться до нас, швидше за все, ви приїдете знову, і ми станемо для вас постійним майданчиком для ремонту.

Якщо ви зважитеся звернутися до нас, краще заздалегідь зателефонуйте перед приїздом, щоб ми могли знайти вільне вікно і виділити для вас максимум часу.

Чому саме СТО "Автокомп Сервіс"?

Ми пропонуємо сучасне високоякісне обслуговування легкових, легких вантажних автомобілів, і мікроавтобусів в умовах і на обладнанні СТО. Багато приватних автовласників мали можливість оцінити переваги співпраці з нами. Багаторічні контракти з корпоративного обслуговування автопарків відомих підприємств, установ і банків м. Києва підтверджують якість нашої роботи.

Ми завжди індивідуально підходимо до побажання і можливостей кожного клієнта

ТО і ремонт автомобілів проводиться із застосуванням всього необхідного діагностичного та спеціалізованого обладнання:

 • 18 вантажопідйомників;

 • лінія комп 'ютерної діагностики;

 • комп 'ютерний стенд регулювання розвал - сходження;

 • мотор - тестер;

 • шиномонтажний і балансувальний верстат;

 • мультимарочні та спеціалізовані діагностичні сканери;

 • спеціальні стенди для проточки гальмівного диска, заправки та перевірки систем кондиціонування, регулювання фар;

 • повний набір додаткового обладнання та ручного інструменту.

 • Автомийка для клієнтів

 • Центр кузовного ремонту

Приїжджайте до нас і ви станете центром уваги команди фахівців нашого СТО.

І приватний автовласник і представник автопарку підприємства отримає повну діагностику авто, детальний перелік неполадок і рекомендацію фахівця з їх ремонту. Кожен зможе узгодити кошторис і обговорити терміни з проведення ремонту або технічного обслуговування.

Гарантія на всі види робіт!

Приїжджайте на СТО "Автокомп Сервіс" в районі м. "Академмістечко". Залишайте автомобіль на охоронюваній стоянці, яка обладнана системою цілодобового відеоспостереження. Отримайте ТЕ і ремонт і здивуєтеся нашим цінам!

СТО "Автокомп Сервіс" - традиції якісного обслуговування за новими Європейськими стандартами!

Важливо! Доступні для дзвінка такі номери:

(044) 587-75-82 (СТО),

(094) 887-75-82 (СТО),

(044) 587-74-82 (СТО Київ),

(094) 887-74-82 (Київ СТО),

(067) 329-86-87 (Кузовний),

(094) 829-99-71 (Кузовний),

(094) 829-99-61 (Мийка).

Телефонуйте з 09:00 до 18:00.

Субота: з 9:00 до 16:00; неділя: вихідний.

Показати більше

Є запитання?

Замовте зворотній дзвінок і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Контакти
м. Київ, пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

(044) 357-75-82 (СТО)

(094) 857-75-82 (СТО)

(044) 357-74-82 (СТО)

(094) 857-74-82 (СТО)

(067) 329-86-87 (Кузовний)

(094) 829-99-71 (Кузовний)

(094) 829-99-61 (Мийка)

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний