м. Київ,

пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний

Автомийка

Якісно
Якісно

Ми використовуємо передове обладнання
стежимо за чистотою щіток і використовуємо
тільки фірмові миючі засоби.

Швидко
Швидко

Мийка автомобіля від 10 хвилин. Мийка
дозволяє нам досягти найвищої
швидкості обслуговування і уникнути черги

Поряд
Поряд

Найсучасніша автомийка
на Академмістечку, за хвилину їзди від метро
на проспекті Академіка Палладіна, 32-Б

Послуги автомийки
Попереднє змивання бруду
1Попереднє змивання бруду

На автомобіль наносять активну піну, чекають, поки вона подіє і змивають. Якщо бруду багато, її збивають водою під тиском і тільки потім наносять піну.

Нанесення миючого розчину
2Нанесення миючого розчину

Мийний процес у портальних автомийках або тунельних конвеєрних мийках відбувається дуже швидко, іноді менш ніж за 90 секунд у тунельних мийках з довжиною конвеєра до 40 метрів.

Витримка піни
3Витримка піни

Найбільш важливим миючим засобом у портальних автомийках і тунельних мийках є вода. Так, вода є хімікатом, а її якість і температура безпосередньо впливають на кінцевий результат миття.

Видалення води, сушка
4Видалення води, сушка

Хоча нагрів води і допомагає очищенню, її перегрів може зруйнувати миючі засоби. Максимальна температура, до якої слід нагрівати воду, становить 67 град С.

Будь-якому водієві до душі їздити в чистому, блискучому автомобілі. Однак в умовах міського життя не у всіх знаходиться час на регулярний самостійний догляд за своїм транспортним засобом. Справжнім порятунком у такій ситуації є автомийка, особливо в такому мегаполісі як Київ.

Мийка авто включає в себе послуги з миття кузова і, в якості доповнення, чистку килимків.

Крім естетичного задоволення, чистий автомобіль - це ще й гарант здоров 'я водія і пасажирів. Оскільки на будь-якій поверхні осідає бруд, пил і різні хімічні речовини. З часом вони накопичуються і можуть стати причиною погіршення здоров 'я або появи алергічних реакцій. Це особливо важливо, якщо в автомобілі перевозяться діти. Саме тому для миття машини краще звертатися в перевірені сервіси. Фахівці, використовуючи сучасне обладнання та професійні миючі засоби, проведуть процедуру якісно, швидко і недорого. Крім того, досвідчені майстри не пошкодять поверхню кузова, як це іноді трапляється через неправильно підібрані хімічні засоби або сили водного струменя.

Види мийок

Останнім часом автомийка - послуга, яка користується у водіїв великою популярністю і існує безліч пропозицій щодо її реалізації.

Кожен з варіантів миття має свої відмінності і особливості:

 • Автоматична мийка - так само ще має й інші назви: тунельна або конвеєрна. Суть її полягає в тому, що автомобіль розміщується на спеціальному пересувному конвеєрі. У міру руху на ньому авто проходить всі етапи з миття. Це якісний, надійний і безпечний спосіб очищення машини. Додатковою його перевагою є швидкість, оскільки одночасно можуть виконуватися відразу кілька етапів миття.
 • Суха - мийка машини без використання води. Весь процес очищення заснований на використанні спеціальних хімічних засобів або шампунів. Вони складаються з активних речовин і силіконових масел, які при взаємодії з частинками бруду, розм 'якшують її, і вона легко прибирається простою ганчіркою. Її перевага - доступність і швидкість використання. А недолік - неможливість очищення важкодоступних місць. Найчастіше її використовують не як основне миття, а як додаток до нього.
 • Безконтактна - процедура, що проходить у кілька етапів. Спочатку автомобіль омивають водою під натиском спеціальним інструментом для того, щоб видалити основний шар бруду. Потім на кузов наноситься спеціальна активна піна, яка очищає поверхню, тримається деякий час і змивається. Останній етап чистки - нанесення поліролі, яка не тільки покращує загальний зовнішній вигляд авто, а й захищає його поверхню. Мийка для машини таким чином не займає багато часу.
 • Ручна - контактний спосіб миття, оскільки використовується фізична праця людини. Але і один з найнадійніших. Мийник бачить автомобіль і може самостійно оцінити ступінь забруднення тієї чи іншої ділянки, правильно і якісно видалити його за допомогою ганчірок, губок, спеціальних шампунів і рідин. Це традиційний метод миття автомобіля. Недоліком його вважається витратність за часом.
 • Щіткова - мийка для авто із застосуванням спеціальних щіток. Цей спосіб також вважається контактним, хоча для нього і не використовується фізична праця. Спочатку автомобіль очищається водою. Потім на його поверхню наноситься гаряча піна. Після цього щітки на спеціальних установках починають свою роботу. Може здатися, що такий метод небезпечний для кузова, тому що щітки можуть його пошкодити. Але за це можна не хвилюватися - щетина зроблена зі спеціального синтетичного матеріалу, якийбезопасен для покрытия и не оставит царапин.

Завершальним етапом є сушіння та обробка авто захисним засобом. Цей варіант миття для машин використовується при сильних забрудненнях.

Ціни на мийку авто в Київі

Автомийка в Києві має різні ціни. Перш за все, на це впливає спосіб очищення. Існують як якісні і дорогі методи, так і поверхневі, але дешеві. При цьому кожен сервіс формує свою ціну. Вартість послуги залежить і від інших факторів. Наприклад, від габаритів автомобіля (на більш великий транспортний засіб витрачається більше очищуючих засобів), і ступеня забруднення. Очевидно, що восени або взимку на машину потрапляє більше бруду, ніж влітку.

У професійних сервісах, таких як СТО "Автокомп", фахівці докладно розкажуть, які послуги будуть вироблені і вважатимуть заздалегідь ціну автомийки. Приблизно її можна розрахувати за телефоном або самостійно подивитися на сайті.

У середньому комплексна мийка в Києві обійдеться в 200-500 грн, безконтактна - від 100 грн. Додаткові послуги оплачуються окремо.

Мийка різних класів і розмірів машин: Чи є різниця в ціні?

На професійних СТО не може бути однакової вартості на миття всіх видів автомобілів. Оскільки, елементарно, на митті мікроавтобуса і компактного "Матіса" витрачається різна кількість води і шампунів, що чистять. Автомийки Києва, як правило, ділять машини на різні категорії, залежно від їх розміру, і формують певну ціну для кожного класу авто.

Фази мийки авто

Більшість способів автомийки на СТО в Києві проходять стандартно в кілька етапів:

 1. Якщо автомобіль має сильні забруднення, їх змивають струменем води під тиском за допомогою спеціального приладу.
 2. Потім на поверхню наноситься спеціальна активна піна. Під її впливом бруд розмокає і потім легко видаляється. Для того щоб вона подіяла потрібно почекати всього кілька хвилин.
 3. Піна змивається водою під сильним тиском. Незважаючи на її швидку дію, вона є безпечною для покриття, оскільки має спеціальний щадний склад.
 4. Автомобіль сушиться. Для цього використовуються різні способи: вітродуї, водосгін або мікрофібра, що сушить, або замшу, якою протирається кузов.

Чому варто звернутися на автомийку в Києві на СТО Автокомп

Для високоякісної, безпечної, швидкої і недорогої мийки автомобіля в Києві сміливо звертайтеся на СТО "Автокомп". Для роботи сервіс використовує дороге сучасне обладнання. На СТО працюють висококваліфіковані майстри з великим досвідом роботи та професійними навичками. У процесі миття використовуються миючі засоби і матеріали виключно високої якості, що забезпечує відмінний результат і безпеку для автомобіля. Своїм клієнтам сервіс пропонує широкий вибір послуг з очищення машини від забруднень.

Вибираючи СТО "Автокомп" кожен клієнт отримує:

Гарантію на роботи.

На всі види робіт надається гарантія. Що зайвий раз доводить високу якість наданих послуг.

Спец умови обслуговування авто у нас в сервісі.

До кожного автомобіля застосовується індивідуальний підхід. Досвідчені фахівці володіють усіма необхідними навичками по роботі з машинами різних марок і року.

Ви навіть зможете залишити свій транспортний засіб на довгий час, не боячись, що з ним щось трапитися. Всі машини відганяються на стоянку, яка знаходиться під цілодобовою охороною.

Прозорість ціноутворення

Перед тим як почати надавати будь-які послуги, фахівці попередньо роз 'яснюють клієнту, який обсяг робіт планується і скільки це буде коштувати. На СТО "Автокомп" можна не турбуватися, що з вас візьмуть гроші "ні за що". Прозора цінова політика - те, що виділяє цей сервіс серед багатьох інших.

Додаткові послуги

Крім різних видів миття кузова автомобіля, СТО "Автокомп" пропонує своїм клієнтам додатковий список послуг:

 • прибирання салону пилососом;
 • вологе прибирання салону;
 • прибирання багажника автомобіля;
 • чорнення гуми;
 • натирання скла і внутрішнього пластику;
 • обробка твердим воском;
 • хімчистка салону авто;
 • хімчистка дисків;
 • обробка скла машини складом "антидождь";
 • мийка деталей авто: двигуна, радіатора, КПП;
 • натирання гумок силіконом;
 • мийка днища;
 • обробка частин автомобіля - розійним засобом.

Ми є лідерами в обслуговуванні автомобілів у Києві!

СТО "Автокомп" давно є лідером з обслуговування та ремонту автомобілів у Києві. Сучасне обладнання, висококваліфіковані майстри та якісне обслуговування за прийнятною ціною не залишають байдужими жодного автовласника, і вони стають постійними клієнтами сервісу. Хочете надійне обслуговування за недорогою вартістю - звертайтеся до СТО "Автокомп".

Сучасна автомийка знаходиться на Академмістечку поруч з метро на проспекті Академіка Палладіна 32-Б. З усіх питань можна звертатися за телефоном (044) 587-75-82.

Показати більше

Відгуки

Відгуків ще немає, будьте першими! Ваш відгук допоможе іншим автовласникам зробити вибір.

Запишіться онлайн

Запишіться онлайн щоб не стояти в чергах

Контакти
м. Київ, пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

(044) 357-75-82 (СТО)

(094) 857-75-82 (СТО)

(044) 357-74-82 (СТО)

(094) 857-74-82 (СТО)

(067) 329-86-87 (Кузовний)

(094) 829-99-71 (Кузовний)

(094) 829-99-61 (Мийка)

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний