м. Київ,

пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний

Зварювальні роботи авто в Києві

Наші переваги

Робимо все швидко
і якісно

Працюємо на результат
а не на процес

Ви отримуєте акт виконаних робіт
і грамотну консультацію

Зручні умови
оплати

Ми вирішуємо проблему
з 1 разу

Серйозний кузовний ремонт не обійдеться без застосування зварювання. За допомогою зварювальних робіт можна з 'єднати окремі деталі, а також відновити пошкоджені елементи. Зношені деталі є можливість замінити. А кузов найчастіше ремонтується виключно за допомогою зварювання, оскільки замінити повністю кузов - це змінити авто.

Навіщо потрібно проводити зварювальні роботи на авто

Зварювальні роботи найчастіше необхідні в таких ситуаціях:

 1. Наявність розриву металу в разі ДТП. Оскільки деталь найчастіше ще й деформована, то на першому етапі необхідна її рихтівка, а вже потім зварювання. На заключному етапі слід обробити відремонтоване місце з внутрішнього боку.
 2. При пошкодженні корозією. Деталь в такому випадку можна або поміняти, або зробити ремонтну вставку. Найчастіше від корозії страждають лонжерони, колісні арки, пороги. Іржавіють ці елементи конструкції через попадання вологи, солі, бруду. Алгоритм ремонту в даній ситуації просто: спочатку потрібно висверлити пошкоджену ділянку, потім зробити і зварити ремонтну вставку, а на фінішному етапі внутрішню поверхню обробити почесним складом.
 3. Ремонт вихлопної системи, яка найчастіше потерпає від корозії, а покрити спеціальним розчином її не можна через підвищену температуру.

Основні види зварювальних робіт

Є кілька різновидів зварювання, які використовуються для кузовного ремонту автомобіля:

 1. Електродугова. Досить застарілий метод, але використовується досі. Проводиться за допомогою спеціальних електродів.
  Точкове контактне зварювання. Цей спосіб передбачає сильне притискання електродів до кузова машини з одночасним нагрівом, що відбувається за невеликий проміжок часу. Метал з 'єднуваних деталей плавиться в одній точці. Переваги таких видів робіт очевидні: зварювання проводиться за короткий час, з 'єднання виходить акуратним, а в приміщенні немає громіздких і вибухонебезпечних балонів.
 2. Зварювання MIG/MAG. Це найбільш популярний метод з 'єднання кузовних деталей. В даному методі роль електрода виконує алюмінієвий дріт, намотаний на барабан. При запуску пальника, вона автоматично подається на робочу поверхню. Сюди ж у цей час подається інертний газ - аргон, який запобігає процесу окислення на місці зварювання. Сам апарат для такого зварювання громіздкий, але є у цього різновиду свої переваги: легко запалити і утримувати електричну дугу, невелику витрату дроту, можна таким чином з 'єднати найтонші листи металу.

У будь-якому кузовному ремонті при зварюванні елементів найважливіше - наскільки якісно проводилися зварювальні роботи по кузову. Якщо фахівці низького рівня, то проблеми можуть дуже швидко повернутися. Тому слід звертатися на перевірені СТО в Києві, де працюють досвідчені майстри, що дають гарантію на свою роботу.

Де проводять кращі зварювальні роботи в Києві

Кращі зварювальні роботи авто за цінами в Києві надається на СТО "Автокомп". Наші переваги:

 • повний набір всіх комплектуючих і необхідних інструментів;
 • сучасне обладнання;
 • висококваліфіковані майстри;
 • гарантія на всі роботи;
 • широкий асортимент послуг, а також спецобслуговування;
 • 18 різних вантажопідйомників;
 • для клієнтів - автомийка.

Всі фахівці СТО в обов 'язковому порядку регулярно проходять навчання у виробників комплектуючих і запчастин для різних автомобілів. Використовується тільки професійне і найсучасніше обладнання зварювальне обладнання для авто, тому робота проводиться швидко і якісно за цінами в Києві недорого.

Як записатися на зварювальні роботи в СТО "Автокомп" у Києві

Щоб записатися на зварювальні роботи, діагностику або будь-який інший вид ремонту, достатньо зателефонувати (044) 587-75-82.

Безпосередньо на сайті можна замовити зворотний дзвінок. У формі слід вказати своє ім 'я, а також контактний телефон. Спеціаліст служби підтримки передзвонить у найкоротший час і проконсультує з усіх питань.

Телефони центру кузовного ремонту:

(067) 329-86-87 і (094) 829-99-71

Також можна підтримати зв 'язок через соціальні мережі: Фейсбук та Інстаграм.

Від чого залежать ціни на зварювальні роботи авто на СТО "Автокомп"

Ціни на зварювальні роботи по авто на нашому СТО максимально прозорі, але точну вартість робіт можна встановити тільки при безпосередньому огляді. Вона залежить від декількох параметрів: вид сполук деталі, характер і складність пошкоджень, площа та обсяг робіт. Тому вартість потрібно уточнити у майстра при первинному огляді автомобіля. Найчастіше при демонтажі старих деталей, виявляється, що їх немає до чого приварювати, оскільки підстава також "згнила".

Якщо необхідно в короткі терміни виконати якісний кузовний ремонт досвідченими фахівцями, то просто зверніться до СТО "Автокомп", де машиною займеться відразу команда досвідчених майстрів із сучасним обладнанням.

Показати більше

Відгуки

5 70%
4 15%
3 5%
2 5%
1 5%
Максим
5
Завітав на сервіс по запису о 12:00 на заміну саленблоків задньої балки та заміну мастила в двигуні.Робота була виконана вже до 15:30, швидка доставка запчастин та якісна робота майстрів залишила гарне враження про сервіс! Весь процес можна знаходитись коло майстра та спостерігати за ходом робіт. Ціна приємно вразила. В загальному рекомендую завітати!
06.07.2023
Василь
1
Відправив заявку, заповнивши наданий зразок. Пройшло 4 дні....ніхто не зателефонував (( ________________________________________________ Доброго дня! Вибачте, але вам телефонували декілька разів. Чомусь ніхто не відповів. Перевірте, можливо ви просто невірно вказали номер телефону.
23.06.2023
Сергій
5
Сайт російською мовою , це відштовхнуло від співпраці __________________________________________________ Шановний Сергію! Сайт точно не російською мовою. Є перемикач мови і повноцінна українська версія сайту. Станом на 22 рік більшість пошукових запитів в галузі обслуговування автомобілів були російською мовою і відмовитись від російської версії означало втратити понад 90% відвідувачів сайту і відповідно нових клієнтів. SEO розмітка сайту під виключно українську версію була повним самогубством. Найближчим часом ми плануємо замінити російськомовну версію на англомовну. Але це досить непроста і дороговартісна робота. Маємо вибір або переробити сайт, або витратити ці кошти на ремонт автомобілів для ЗСУ та волонтерів. Ми вибираємо витрачати кошти на допомогу, тому за рік відремонтували понад 600 автомобілів, але так і не переробили сайт. На привеликий жаль бажаючих прийняти участь в цьому процесі дуже небагато. Тих, хто акцентує увагу на наявності російськомовної версії сайту чомусь в рази більше.
14.06.2023
Євгеній
2
Вітаю! Не можу рекомендувати даний сервіс. Обслуговував машину дівчини Passat B7 USA. Чому не можу бути задоволений? - Робота не зроблена з першого разу. - Ціни вищі середнього. - Не вибачились/не запропонували нічого по усуненню негативного досвіду (Окрім майстра, який сказав приїжай у майбутньому на комп'ютерну діагностику безкоштовно). Причина: Після оплати робіт, забрав машину у не повністю робочому стані. Тільки завів машину, нікуди не від'їжав від сервісу. Були проблеми по двигуну, стрибали обороти на холстих від 600 до 800. Є відео того, як реагувала машина, тому додав скрншот до відгуку. Як пізніше виявилось була проблема з мембраною, яку міняли в ході робіт. Була чи бракована чи не правильно встановили (тут дійсно сервіс може краще підсказати). Але, деталь і робота - вся на стороні сервісу. Як відреагував сервіс? Відразу взялись за діагностинку проблеми, і вирішили відносно швидко. Щоправда потрібно було пошукати/почекати людей на сервісі. Також, хотілось трішки більше деталізації, що планують роботи з проблемою. (Але, це дрібниці). Зі своєї сторони підійшов до приймальника, щоб поділитись негативним досвідом. Для певної знижки/компенсації за роботи. Запропнував відмінсувати роботи по перепакуванню мембрани - 1580 грн. Нащо було сказано, що віддвали робочу машину і те, що вони пішли на зустріч прийнявши машину з проблемою. В свою чергу приймальник запропонував знижку на наступні роботи - 5%. Але, для чого? Якщо я сюди більше не приїду. _________________________________________________ Шановний Євгеній! Користуватися чи ні нашими послугами це виключно ваш вибір. Так, дійсно проблема мала місце. Коли ви забирали автомобіль виникла проблема з холостим ходом. Під час ремонту двигун автомобіля був прогрітий, проблема не проявлялась. Питань щодо дефектів аба недоліків запчастини не виникло. Коли ви забирали автомобіль двигун був повністю холодний, під час запуску працював в іншому режимі і через виробничий дефект мембрани в двигун попадала надлишкова кількість повітря, що спричинило нестабільну роботу. Ваш автомобіль одразу, без затримки був переданий спеціалісту. Проблему вірішили. Іноді навіть в запчастинах "надійних" виробників бувають дефекти і недоліки. Ми підтримуємо гарантійні зобов"язання як стосовно проведених робіт так і стосовно запчастин, що були придбані у нас і встановлені нашими спеціалістами. Саме так було в вашому випадку. Всі роботи з усунення недоліків проведені без затримки, безкоштовно. Недоліки усунуто. Вам запропоновано знижку 5% при наступному обслуговуванні. Крім того безпосередньо спеціаліст запропонував вам безкоштовну діагностику. За це ви запропонували залишити його без оплати за зроблену роботу. Тобто ви дійсно вважаєте що не заплатити за зроблену роботу це і є компенсація?
01.05.2023
Ярослав
5
Чому реклама мовою окупанта? Прошу терміново виправити все на сайті? Інакше буде звернення в поліцію зі звинуваченням в колоборціонізмі. Шановний Ярослав! Яка саме реклама вас дратує? Будемо вдячні, якщо ви знайдете час надати більш детальну інформацію. Сайт не містить рекламних блоків виключно "мовою окупанта". Крім того сайт взагалі містить тілько один рекламний блок. Українська мова є приорітетною якщо в налаштуваннях Вашого пристрою це основна мова. В іншому випадку ви можете перемикачем в верхній частині сторінки вибрати українську версію. Всі матеріали сайту викладено двома мовами. Сподіваємось, що найближчим часом матимемо змогу заміниті російську версію сайту на англомовну. Але нажаль зараз ми не маємо вільних ресурсів для проведення такої роботи. В будь-якому випадку ви маєте повне право звернутися в поліцію, якщо вважаєте що ми якимось чином порушили Ваші права або законодавство України.
12.08.2022
Валера
5
А где старый прайс? Шановний Валерій! Нажаль старий прайс залишився в "старому житті". Ми втратили частину співробітників і змушені переглядати перелік доступних послуг. Крім того економічна ситуація не дозволяє запланувати стабільне ціноутворення. Як тільки буде можливість ми сформуємо новий прайс і надамо для загального користування.
04.07.2022
Борис
5
Реклама СТО впечатляет,но не отражены какие авто не обслуживаются, например ВАЗы....может от скромности. Шановний Борис! Не існує переліку авто, які ми не обслуговуємо. Є окремі ситуації, коли ми не можемо надати ефективну допомогу.
07.02.2022
Валерий
5
Был 27.11.21 по проблемам с ходовой на Jeep Cherokee. Отличная диагностика, нормальный персонал, РЕКОМЕНДУЮ!
27.11.2021
Валентин
5
Производили регулировку схождения на автомобиль Форд Транзит Коннект, мастер Сергей. Работа выполнена идеально. Рекомендую.
26.07.2021
Виталий
5
Хороший автосервис! Заказывал химчистку салона, салон стал как новый!
29.05.2021
Богдан
5
Хороший автосервис! Заказывал химчистку салона, салон стал как новый! Так еще и бонусом помыли мой Нисанчик! Спасибо
18.02.2021
Антон
4
Нормальный автосервис
15.02.2021
Василий
5
Хороший шиномонтаж, сделали все быстро и качественно. Будет необходимость приеду еще. Спасибо
15.06.2020
Роман Мороз
5
Профессионалы с большой буквы. Подкрашивали задние двери с внутренней стороны. Плюс продлевали заводской герметик, чтоб исключить появление ржавчины. Все сделано на высшем уровне и в срок. Однозначно рекомендую
05.06.2020
Andriy Zolotov
5
Пользовался услугами данного сервиса трижды, и собираюсь в будущем. Однозначно лучший сервис в Святошинском районе. Общение менеджеров, качество работы и отношение на отличном уровне. Спасибо огромное ребятам, процветания вашему бизнесу и ждите меня в гости ещё. Из недостатков могу отметить метров 50 битой дороги на подъезде к сервису, но в остальном 5+. Рекомендую
05.05.2020
Карабчук Александр
4
Начал обслуживается на этом СТО по рекомендации знакомого. Уже два года обслуживаю Mersedes ML63 AMG, спасибо мастеру Виктору, который всегда внимателен и 100 раз все перепроверит перед отъездом, также ребята на приемке тоже всегда быстро и принимают машину и отдают после выполнения работ. Цены вообще очень приятно удивляют. Очень доволен и мало того уже все мои рабочие машины и знакомые обслуживаются на этом СТО.
17.04.2020
Виталий Данченко
3
Был приятно удивлен подходу к клиенту и обстановке самого СТО. После выписанных мне рекомендаций приехал на непосредственный ремонт, ремонт произвели быстро и качественно, не пожалел, рекомендую.
17.04.2020
MEDFARCOM
5
СТО "Автокомп Сервіс" з 2012р. надає комплекс послуг з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів ПрАТ "МФК-ЦЕНТР". За період співпраці зауважень та скарг по роботі не було. Послуги надаються на висококваліфікованому та професійному рівні, всі замовлення виконуються вчасно, в обумовлені терміни. Послуги та запчастини відповідають вимогам виробника. Генеральний директор ПрАТ "МФК-ЦЕНТР"
17.04.2020
Алексей Кершков
4
Заезжал менять заднее стекло, сделали все быстро. Предложили несколько вариантов с разной ценовой политикой. Цены на работы адекватные. Сервисом доволен.
02.03.2020
Александр Шенцов
5
Атмосфера как на любом СТО, маты, крики, рабочая обстановка. В целом ребята молодцы, рекомендую!
10.06.2019

Запишіться онлайн

Запишіться онлайн щоб не стояти в чергах

Контакти
м. Київ, пр-т Академіка Паладіна, 32-Б

(044) 357-75-82 (СТО)

(094) 857-75-82 (СТО)

(044) 357-74-82 (СТО)

(094) 857-74-82 (СТО)

(093) 587-74-82 (СТО)

(093) 587-75-82 (СТО)

(067) 329-86-87 (Кузовний)

(094) 829-99-71 (Кузовний)

(094) 829-99-61 (Мийка)

з 09:00 до 18:00

Сб: з 9:00 до 16:00, Нд: вихідний