г. Киев,

пр-т Академика Палладина, 32-Б

с 08:00 до 19:00

Сб: с 9:00 до 16:00, Вс: выходной

Договір публічної купівлі-продажу товарів

Договір публічної купівлі-продажу товарів

Київ 1  квітня 2022

 

ПРЕАМБУЛА

 

За цим Договором одна сторона-Продавець, з однієї сторони, та будь-яка особа, що прийняла умови цього Договору публічної оферти - Покупець, з іншого боку, далі разом іменовані - Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі - Договір), адресований необмеженому колу осіб, є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцем договір купівлі-продажу Товарів, фотографії яких розміщені на сайті.

 

Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання (у відповідності зі ст. ст. 633, 641 і гол. 63 Цивільного кодексу України), а його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Цей договір містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто за допомогою мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупцем з Товаром.

 

У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти), громадянин (або юридична особа), що виробляє акцепт оферти, стає Покупцем.

 

Натискання на сторінках сайту https://autocomp.com.ua у відповідному розділі кнопки «ЗАМОВИТИ» означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно чинному міжнародному та українському законодавству, взяв до виконання умови Договору, які зазначені нижче.

 

При повній згоді з цим Договором Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісне Замовлення та за невиконання умов цього Договору Цей Договір набирає чинності з моменту натискання на кнопку «ЗАМОВИТИ», «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ», «КУПИТИ», яким Покупець дає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару і діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця та повного розрахунку з ним.

 

Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони обирають і, в разі необхідності, застосовують українське законодавство.

 

ВИЗНАЧЕННЯ І ТЕРМІНИ:

 

1. Сайт – web-сайт, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет https://autocomp.com.ua за допомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.

 

2. Користувач (ВИ) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18 – річного віку, володіє повною дієздатністю, що використовує даний сайт і/або його окремі інструменти, згодна з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови описані нижче.

 

3. Покупець – Користувач, який здійснив покупку на сайті Інтернет https://autocomp.com.ua

 

4. Адміністрація сайту ФОП Кулігін Руслан Євгенович

 

5. Угода – дана публічна оферта, включаючи всі її умови.

 

6. Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про реалізовані їм товари і/або послуги. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка інша особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцю (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек тощо, що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

 

7. Товар – товари, послуги, інші матеріальні і нематеріальні об'єкти, інформація про яких розміщена на Сайті.

 

8. Замовлення – звернення Користувача через Сайт і/або за допомогою дзвінка на гарячу лінію до Продавця з проханням здійснити реалізацію товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.

 

9. Платник – особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

 

10. Одержувач – особа, зазначена Платником у формі замовлення, як особи і уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено у формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

 

11. Пропозиція – відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати і доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару.

 

12. Сторони – Продавець, Покупець, Користувач.

 

13. Оферта – публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти договір купівлі-продажу, на умовах, зазначених в Договорі.

 

14. Акцепт – повне й беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

 

15. Акція – захід, направлений на збільшення обсягів продажів, на залучення уваги споживачів до продукції, на зміцнення положення організації на ринку. Акції на сайті: https://autocomp.com.ua публікуються у формі: подарунків, бонусів або знижок.

 

16. Істотний недолік Товару - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин.

 

1. ПРЕДМЕТ І УМОВИ УГОДИ

 

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, розміщеної на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві.

 

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережно і безумовно приймаючим (акцептирующим) ця Угода. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цього договору до реєстрації на Сайті та/або проставлення символу «галочка». Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття угоди (у відповідності зі статтями 641, 642 Цивільного Кодексу України).

 

1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцями.

 

1.4. Інформація про товар відображається на сайті https://autocomp.com.ua  і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією у будь-який момент без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умов акції, ціною товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайтіhttps://autocomp.com.ua. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови даної Угоди. Зміни набувають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті https://autocomp.com.ua.

 

1.5. Справжній договір може бути укладений право - та дієздатною Користувачем, досягли 14 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору, Ви підтверджуєте свою право - і дієздатність, приймаєте на себе зобов'язання, що виникають внаслідок використання сайту https://autocomp.com.ua та укладення даного договору.

 

1.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеним на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавця шляхом заповнення форми Замовлення та/або здійснити замовлення через Call-центр сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на придбання Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідному Реченні.

 

1.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг у відповідності з умовами, передбаченими офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

 

1.8. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому разі дана пропозиція вважається зустрічною офертою і повинно бути прийняте Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем і/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

 

1.9. Погодженням усіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне одержання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

 

1.10. Сторони погоджуються, що напрямок Продавцем та/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, термін доставки товару, його ціну, умови та форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення і т. п., надісланих Продавцем та/або Адміністрацією сайту допомогою електронної пошти, sms-повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептуванні Продавцем.

 

  

1.11. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Користувач дає згоду про одержання інформації про товар допомогою дистанційного зв'язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та/або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

 

2. ТЕРМІН І УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ.

 

2.1. Доставка замовлення здійснюється шляхом безпосереднього отримання за адресою м. Київ, пр. Палладіна 32Б, або іншим шляхом, що був узгоджений Сторонами.

 

2.2. У разі неможливості з боку Покупця отримати товар в обумовлену дату і час, нова дата доставки одноразово узгоджується з Покупцем в телефонному режимі.

 

3. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ.

 

3.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і включає в себе всі передбачені законодавством податки , зазначається на сайті: https://autocomp.com.ua. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання до ціни всіх включених до Замовлення Товарів. Продавець має право надавати знижки на Товари і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування, вказані на Сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

 

3.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.

 

3.3. Покупець здійснює оплату Товару відповідно до оформленого Замовлення. Покупець самостійно обирає один із таких способів оплати:

 

готівковий розрахунок;

 

безготівковий розрахунок;

 

за допомогою електронних платіжних систем;

 

за допомогою платіжних терміналів.

 

3.4.Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України.

 

3.5. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього договору.

 

3.6. Доставка Замовлення Продавцем виконується після повної оплати Товару

 

3.7. Ціна Товару, що зазначена на сайті: https://autocomp.com.ua, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на вже замовлений або оплачений Покупцем Товар зміні не підлягає.

 

3.8. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця у кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого, можуть збільшитися терміни обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві для здійснення повернення грошових коштів, Покупець зобов'язаний повідомити Продавцеві реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати грошові кошти.

 

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

 

4.1. Будучи Користувачем Сайту, Ви гарантуєте не робити яких-небудь дій, які порушують законодавство України, норми міжнародного права і дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

 

4.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися в Службу підтримки за координатами, вказаними на Сайті в розділі Контакти

 

4.3. Користувач надає свою згоду на використання та обробку персональних даних Користувача у відповідності з чинним законодавством України.

 

4.4. Приймаючи умови угоди, Користувач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою конфіденційності Сайту, а також з умовами цієї Угоди.

 

4.5. Приймаючи умови угоди, Користувач підтверджує, що він є право - та дієздатною, а також що у нього відсутні які-небудь обмеження в дієздатності.

 

4.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальновизнаних норм моралі і моральності.

 

4.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках та платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії Процесингових центрів та інших технічних пристроїв для проведення оплат.

 

4.8. Власник сайту не несе відповідальність за працездатність устаткування, на якому розміщений Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

 

4.9. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, в тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження доставки.

 

4.10. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).

 

4.11. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У випадку, якщо неправильне, неточне та/або неправильне зазначення даних в Замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару по невірному адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право стягувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

 

4.12. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном перебувало інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам.

 

4.13. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і відвернути розумними способами.

 

4.14. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

 

5. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ГРОШОВИХ КОШТІВ

 

5.1. Повернення Товару належної якості:

 

5.1.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його отримання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, зазначених у Законі про захист прав споживачів як ті, що не пілягають обміну та повертанню. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також в наявності документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару.

 

5.1.2. При відмові Покупця від Товару згідно п. 5.1.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою повернутого Покупцем Товару, протягом 10 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом із заповненим Покупцем заявою на повернення.

 

5.1.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цього договору і вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернений товар грошову суму протягом 3 днів з дня повернення Товару.

 

5.1.4. При поверненні Покупцеві сплаченої за Товар належної якості грошової суми Продавець має право утримувати з неї суму, на яку знизилася вартість товару з-за повного або часткового використання товару.

 

5.2. Повернення Товару неналежної якості:

 

5.2.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

 

5.2.2. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару.

 

5.2.3. При доставці Товару Покупець ставить свій підпис на квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності і товарного вигляду не приймаються.

 

5.2.4. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред'яви.

Отзывы

5 72%
4 15%
3 5%
2 5%
1 5%
Пабло Ескобар
5
Хлопці красунчики! Для людей - як для себе! Робота була виконана швидко та якісно! Питань немає.
13.07.2023
Максим
5
Завітав на сервіс по запису о 12:00 на заміну саленблоків задньої балки та заміну мастила в двигуні.Робота була виконана вже до 15:30, швидка доставка запчастин та якісна робота майстрів залишила гарне враження про сервіс! Весь процес можна знаходитись коло майстра та спостерігати за ходом робіт. Ціна приємно вразила. В загальному рекомендую завітати!
06.07.2023
Василь
1
Відправив заявку, заповнивши наданий зразок. Пройшло 4 дні....ніхто не зателефонував (( ________________________________________________ Доброго дня! Вибачте, але вам телефонували декілька разів. Чомусь ніхто не відповів. Перевірте, можливо ви просто невірно вказали номер телефону.
23.06.2023
Сергій
5
Сайт російською мовою , це відштовхнуло від співпраці __________________________________________________ Шановний Сергію! Сайт точно не російською мовою. Є перемикач мови і повноцінна українська версія сайту. Станом на 22 рік більшість пошукових запитів в галузі обслуговування автомобілів були російською мовою і відмовитись від російської версії означало втратити понад 90% відвідувачів сайту і відповідно нових клієнтів. SEO розмітка сайту під виключно українську версію була повним самогубством. Найближчим часом ми плануємо замінити російськомовну версію на англомовну. Але це досить непроста і дороговартісна робота. Маємо вибір або переробити сайт, або витратити ці кошти на ремонт автомобілів для ЗСУ та волонтерів. Ми вибираємо витрачати кошти на допомогу, тому за рік відремонтували понад 600 автомобілів, але так і не переробили сайт. На привеликий жаль бажаючих прийняти участь в цьому процесі дуже небагато. Тих, хто акцентує увагу на наявності російськомовної версії сайту чомусь в рази більше.
14.06.2023
Євгеній
2
Вітаю! Не можу рекомендувати даний сервіс. Обслуговував машину дівчини Passat B7 USA. Чому не можу бути задоволений? - Робота не зроблена з першого разу. - Ціни вищі середнього. - Не вибачились/не запропонували нічого по усуненню негативного досвіду (Окрім майстра, який сказав приїжай у майбутньому на комп'ютерну діагностику безкоштовно). Причина: Після оплати робіт, забрав машину у не повністю робочому стані. Тільки завів машину, нікуди не від'їжав від сервісу. Були проблеми по двигуну, стрибали обороти на холстих від 600 до 800. Є відео того, як реагувала машина, тому додав скрншот до відгуку. Як пізніше виявилось була проблема з мембраною, яку міняли в ході робіт. Була чи бракована чи не правильно встановили (тут дійсно сервіс може краще підсказати). Але, деталь і робота - вся на стороні сервісу. Як відреагував сервіс? Відразу взялись за діагностинку проблеми, і вирішили відносно швидко. Щоправда потрібно було пошукати/почекати людей на сервісі. Також, хотілось трішки більше деталізації, що планують роботи з проблемою. (Але, це дрібниці). Зі своєї сторони підійшов до приймальника, щоб поділитись негативним досвідом. Для певної знижки/компенсації за роботи. Запропнував відмінсувати роботи по перепакуванню мембрани - 1580 грн. Нащо було сказано, що віддвали робочу машину і те, що вони пішли на зустріч прийнявши машину з проблемою. В свою чергу приймальник запропонував знижку на наступні роботи - 5%. Але, для чого? Якщо я сюди більше не приїду. _________________________________________________ Шановний Євгеній! Користуватися чи ні нашими послугами це виключно ваш вибір. Так, дійсно проблема мала місце. Коли ви забирали автомобіль виникла проблема з холостим ходом. Під час ремонту двигун автомобіля був прогрітий, проблема не проявлялась. Питань щодо дефектів аба недоліків запчастини не виникло. Коли ви забирали автомобіль двигун був повністю холодний, під час запуску працював в іншому режимі і через виробничий дефект мембрани в двигун попадала надлишкова кількість повітря, що спричинило нестабільну роботу. Ваш автомобіль одразу, без затримки був переданий спеціалісту. Проблему вірішили. Іноді навіть в запчастинах "надійних" виробників бувають дефекти і недоліки. Ми підтримуємо гарантійні зобов"язання як стосовно проведених робіт так і стосовно запчастин, що були придбані у нас і встановлені нашими спеціалістами. Саме так було в вашому випадку. Всі роботи з усунення недоліків проведені без затримки, безкоштовно. Недоліки усунуто. Вам запропоновано знижку 5% при наступному обслуговуванні. Крім того безпосередньо спеціаліст запропонував вам безкоштовну діагностику. За це ви запропонували залишити його без оплати за зроблену роботу. Тобто ви дійсно вважаєте що не заплатити за зроблену роботу це і є компенсація?
01.05.2023
Ярослав
5
Чому реклама мовою окупанта? Прошу терміново виправити все на сайті? Інакше буде звернення в поліцію зі звинуваченням в колоборціонізмі. Шановний Ярослав! Яка саме реклама вас дратує? Будемо вдячні, якщо ви знайдете час надати більш детальну інформацію. Сайт не містить рекламних блоків виключно "мовою окупанта". Крім того сайт взагалі містить тілько один рекламний блок. Українська мова є приорітетною якщо в налаштуваннях Вашого пристрою це основна мова. В іншому випадку ви можете перемикачем в верхній частині сторінки вибрати українську версію. Всі матеріали сайту викладено двома мовами. Сподіваємось, що найближчим часом матимемо змогу заміниті російську версію сайту на англомовну. Але нажаль зараз ми не маємо вільних ресурсів для проведення такої роботи. В будь-якому випадку ви маєте повне право звернутися в поліцію, якщо вважаєте що ми якимось чином порушили Ваші права або законодавство України.
12.08.2022
Валера
5
А где старый прайс? Шановний Валерій! Нажаль старий прайс залишився в "старому житті". Ми втратили частину співробітників і змушені переглядати перелік доступних послуг. Крім того економічна ситуація не дозволяє запланувати стабільне ціноутворення. Як тільки буде можливість ми сформуємо новий прайс і надамо для загального користування.
04.07.2022
Борис
5
Реклама СТО впечатляет,но не отражены какие авто не обслуживаются, например ВАЗы....может от скромности. Шановний Борис! Не існує переліку авто, які ми не обслуговуємо. Є окремі ситуації, коли ми не можемо надати ефективну допомогу.
07.02.2022
Валерий
5
Был 27.11.21 по проблемам с ходовой на Jeep Cherokee. Отличная диагностика, нормальный персонал, РЕКОМЕНДУЮ!
27.11.2021
Валентин
5
Производили регулировку схождения на автомобиль Форд Транзит Коннект, мастер Сергей. Работа выполнена идеально. Рекомендую.
26.07.2021
Виталий
5
Хороший автосервис! Заказывал химчистку салона, салон стал как новый!
29.05.2021
Богдан
5
Хороший автосервис! Заказывал химчистку салона, салон стал как новый! Так еще и бонусом помыли мой Нисанчик! Спасибо
18.02.2021
Антон
4
Нормальный автосервис
15.02.2021
Василий
5
Хороший шиномонтаж, сделали все быстро и качественно. Будет необходимость приеду еще. Спасибо
15.06.2020
Роман Мороз
5
Профессионалы с большой буквы. Подкрашивали задние двери с внутренней стороны. Плюс продлевали заводской герметик, чтоб исключить появление ржавчины. Все сделано на высшем уровне и в срок. Однозначно рекомендую
05.06.2020
Andriy Zolotov
5
Пользовался услугами данного сервиса трижды, и собираюсь в будущем. Однозначно лучший сервис в Святошинском районе. Общение менеджеров, качество работы и отношение на отличном уровне. Спасибо огромное ребятам, процветания вашему бизнесу и ждите меня в гости ещё. Из недостатков могу отметить метров 50 битой дороги на подъезде к сервису, но в остальном 5+. Рекомендую
05.05.2020
Карабчук Александр
4
Начал обслуживается на этом СТО по рекомендации знакомого. Уже два года обслуживаю Mersedes ML63 AMG, спасибо мастеру Виктору, который всегда внимателен и 100 раз все перепроверит перед отъездом, также ребята на приемке тоже всегда быстро и принимают машину и отдают после выполнения работ. Цены вообще очень приятно удивляют. Очень доволен и мало того уже все мои рабочие машины и знакомые обслуживаются на этом СТО.
17.04.2020
Виталий Данченко
3
Был приятно удивлен подходу к клиенту и обстановке самого СТО. После выписанных мне рекомендаций приехал на непосредственный ремонт, ремонт произвели быстро и качественно, не пожалел, рекомендую.
17.04.2020
MEDFARCOM
5
СТО "Автокомп Сервіс" з 2012р. надає комплекс послуг з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів ПрАТ "МФК-ЦЕНТР". За період співпраці зауважень та скарг по роботі не було. Послуги надаються на висококваліфікованому та професійному рівні, всі замовлення виконуються вчасно, в обумовлені терміни. Послуги та запчастини відповідають вимогам виробника. Генеральний директор ПрАТ "МФК-ЦЕНТР"
17.04.2020
Алексей Кершков
4
Заезжал менять заднее стекло, сделали все быстро. Предложили несколько вариантов с разной ценовой политикой. Цены на работы адекватные. Сервисом доволен.
02.03.2020
Александр Шенцов
5
Атмосфера как на любом СТО, маты, крики, рабочая обстановка. В целом ребята молодцы, рекомендую!
10.06.2019

Запишитесь онлайн

Запишитесь онлайн чтобы не стоять в очередях

Контакты
г. Киев, пр-т Академика Палладина, 32-Б

(044) 357-75-82 (СТО)

(094) 857-75-82 (СТО)

(044) 357-74-82 (СТО)

(094) 857-74-82 (СТО)

(067) 329-86-87 (Кузовной)

(094) 829-99-71 (Кузовной)

(094) 829-99-61 (Мойка)

с 08:00 до 19:00

Сб: с 9:00 до 16:00, Вс: выходной